choose your language  Prague Airport Transfers US version  Prag Flughafentransfers  Transport de l’aéroport de Prague  Taxis desde el aeropuerto Praga  Taxi dell’Aeroporto Praga  Praag Luchthaven Taxi  Prag Flygplatstaxi  Praha Flyplass Taxi  Prag Lufthavnstaxa  αεροδρόμιο Πράγα Taxi  הזמינו הסעה משדה התעופה של פראג במונית פרטית  プラハ空港送迎車  프라하 공항 택시 예약  Doprava letiště Praha Ruzyně  Такси в Праге - Аэропорт  Praga - Táxi de Aeroporto  Praha Lentokenttätaksi  Taxi z lotniska Praga  Prága repülõtéri transzfer  LOTNISKO PRAGA
INDEX | LOTNISKO PRAGA | PRAGA TRANSPORT | O PRASKICH TAKSÓWKARZACH | WARUNKI REZERWACJI | KONTAKT
Prague Airport Transfers Live Help
menu Taxi z lotniska Praga - rezerwacje on-line
menu Transport taksówkami z/na dworzec kolejowy
menu Park pojazdów
menu Nasi kierowcy
menu Bezpieczństwo
menu Referencje
menu Cennik taxi z lotniska
menu Często zadawane pytania
menu Limuzyny luksusowe
menu Transport osób dokądkolwiek
menu Praskie spacery
menu Wycieczki i ekskursje poza Pragę
menu Taxi w Pradze
menu Transport z lotniska do innych miast
menu Specjalne usługi i życzenia


Túra zdarma  - pro každého cestujícího pokud se zarezervujte zpáteční transfer z letiště.


Świadczymy dwa rodzaje usług przewozowych:
- prywatne przejazdy taxi
- przejazdy shuttle (transport łączony)
menuPrzewozimy za stałą cenę.
menuNie ma dopłat za oczekiwanie.
menuNie ma dopłat za kilometry.
menuNie ma stawek wejściowych.
menuSerwis 24 godzinny.
menuGwarantujemy 100% niezawodność.
menuŻadnych problemów w przypadku opóźnienia lotu.
menuBez dopłat zapewniamy foteliki dla dzieci.
menuBez dopłat w przypadku opóźnienia Państwa lotu.
menuRekompensata finansowa przy najmniejszym niezadowoleniu.
menuKierowca pomoże Państwu z chęcią przy bagażu.
Transfer w obrębie Miasta Praga.
Przejazd z lotniska Ruzyne do Hotelu (i vice versa) już od 24 Euro z vat dla 4 osób.

Najczęstsze pytania

Faq - your questions answered.
Nie otrzymałem e-mail potwierdzający, co mam robić?
Jeżeli nie otrzymali od nas Państwo e-mail w ciągu kilku godzin od przeprowadzonej transakcji, prosimy o kontakt z nami. W większości wypadków jest to spowodowane tym, że niektóre anty-spamowe filtry błędnie określą normalny e-mail jako spam. Dlatego prosimy o kontrolę spam folderów, żeby upewnić się, że e-mail potwierdzający nie jest w nich.

Jak to działa?
Po przejściu przez odprawę celną i obszar odbioru bagażu pasażerowie zostaną powitani przez naszego taksówkarza, który będzie trzymał kartkę z wydrukowanym na niej nazwiskiem. Będziemy czekać na ciebie, niezależnie od tego, co się zdarzy. Nawet, gdy lot jest opóźniony. Lotnisko Praga oddalone jest o około 20 km i 25min od centrum miasta.

Jak dokonać rezerwacji?
Zalecanym sposobem jest dokonanie rezerwacji online. Po prostu uzupełnij wszystkie wymagane informacje, a potwierdzenie zostanie do Ciebie wysłane natychmiast. Nie jest wymagane, abyś wprowadził dane karty kredytowej w celu zabezpieczenia swojej rezerwacji. W przypadku bardziej skomplikowanych tras i specjalnych życzeń, najlepszym sposobem jest wysłanie emaila. Możesz również dokonać rezerwacji telefonicznie (choć jest to mniej zalecany sposób). W tym przypadku należy podać numer lotu, godzinę przylotu oraz nazwisko pasażera, aby przyspieszyć proces rezerwacji.

Żądacie taksy za czekanie w razie, że samolot ma spóźnienie i kierowca musi czekać?
Nie żądamy. Czas dotarcia Państwa lotu na lotnisko śledzi nasza dyspozytornia online. Wóz jest podstawiony lub raczej kierowca czeka w hali przylotowej 10 minut po Państwa przylocie (obojętne jeśli lądują Państwo prędzej albo później niż był zaplanowany czas przylotu).

Jak użyć mojego planowego czasu przylotu, aby obliczyć czas odebrania mnie?
Po dokonaniu rezerwacji transferu z lotniska w Pradze, możesz przesłać nam swój planowany czas przybycia. Stąd możemy śledzić Twój lot w "czasie rzeczywistym". W taki sposób niezależnie, czy samolot jest na czas, wcześniej lub później, jesteśmy świadomi statusu Twojego lotu i będziemy na Ciebie czekać w oparciu o rzeczywisty czas przylotu. Bierzemy również pod uwagę czas potrzebny na odebranie przez Ciebie bagaż w punkcie odbioru. Kierowca jest obecny w holu przylotu około 10 minut po faktycznym przylocie.

Chciałbym korzystać z Waszej usługi, ale obawiam się, że mogę stracić mój lot. Co polecacie?
Jeśli jesteś w stanie poinformować nas o mało prawdopodobnym przypadku, że na przykład, stracisz swój lot, zmienimy odpowiednio rezerwację - nie ma opłaty. Po prostu napisz do nas, zadzwoń, a nawet wyślij sms na +420 777 777 237 o straconym locie.

O jakim czasie odbierzecie nas w dniu naszego wyjazdu?
Generalnie zalecamy odebranie około dwie i pół godziny przed odlotem z Lotniska Praga dla lotów spoza UE oraz dwie godziny przed dla lotów UE. Ostatecznie jednak, Ty decydujesz o swoim czasie odjazdu.

Czy mogę zapłacić kartą przez telefon?
Tak, ale tylko w przypadku rezerwacji, w której wymagany jest depozyt. Depozyty są zazwyczaj wymagane tylko w odniesieniu do transferów pochodzących spoza Pragi oraz dla wybranych długich limuzyn. W przypadku płatności przez telefon akceptujemy tylko karty VISA i Mastercard oraz pobieramy tylko 30 lub 50% ogólnej kwoty. Reszta płatna jest bezpośrednio u kierowcy. W przeciwnym razie można zapłacić bardzo łatwo przez Internet lub kartą u kierowcy.

JWspólny wyjazd autobusem (shuttle-bus)
Zrobimy co w naszej mocy, aby Cię odebrać w wybranym czasie. Niestety, nie możemy zagwarantować dokładnego czasu odebrania, ponieważ w niektórych przypadkach kierowca zabiera również innych pasażerów z innych hoteli. Dlatego konieczne jest, aby być gotowym na swoje odebranie na 20 minut przed ustalonym czasem i być przygotowanym na ewentualne oczekiwania poza wymaganym czasem.

Jakie są godziny Waszej pracy?
Prowadzimy usługi transportowe w Pradze 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku, w tym we wszystkie święta. Jednak, jeśli chcesz dokonać nowej rezerwacji powinieneś pamiętać, że poza naszymi normalnymi godzinami pracy (od północy do 7 rano) przyjmujemy tylko nadzwyczajne zamówienia. Nowe rezerwacje nie będą przyjmowane. Transport dla tych godzin musi być wykonany przed tym czasem.

Czy oferujecie inne drogi transportowe oprócz praskich dróg lotniskowych?
Tak, oprócz transferów na lotnisko w Pradze zapewniamy również transport do i z dowolnej stacji kolejowej/autobusowej w Pradze oraz usługi taksówkarskie w obrębie Pragi. Na życzenie możemy również zorganizować transfer z miasta lub lotniska Praga do dowolnego miejsca, do którego chciałbyś się udać.

Muszę zmienić/anulować rezerwację - co mam zrobić?
Jeśli chcesz zmienić/anulować rezerwację lub zmienić swoje dane, kliknij na odpowiednie łącza w potwierdzeniu i zaloguj się do administracji rezerwacji. Możesz również wysłać do nas email lub zadzwonić pomiędzy 7 rano a północą.

Co się stanie, jeśli anuluję podróż?
Możesz anulować rezerwację w każdej chwili. Jeśli jesteś uprawniony i Twoja rezerwacja została przedpłacona, Twój zwrot zostanie przelany automatycznie na kartę użytą do płatności. Generalnie dla wszystkich rezerwacji zapoczątkowanych w Pradze, które nie są przewidziane na pojazdów VIP, zwrot jest zawsze przyznawany, jeśli anulujesz rezerwację co najmniej 2 godziny przed odebraniem. Aby uzyskać dokładne szczegóły, prosimy sprawdź nasz Regulamin.

Kiedy mogę dokonać rezerwacji transferu na lotnisko?
Nasz system pozwala na dokonanie rezerwacji transportu Praga aż do 365 dni przed datą podróży.

Mam bardzo duże bagaże.
Nie szkodzi, ale prosimy, żeby Państwo zawsze uprzednio powiadomili nas o tym fakcie. W razie, że są Państwo 3 lub 4 osoby z dużą ilością bagażów bez dopłaty podstawimy duży wóz (minivan, ale zapłacą Państwo tylko za ilość osób tzn. za małe auto).

Jakim sposobem mogę zapłacić?
Mogą Państwo zapłacić gotówką, kartą kredytową lub kartą płatniczą, uprzednio przez internet, albo wprost kartą w samochodzie. Firmy mają możliwość zapłaty na fakturę.

Ci się stanie, kiedy się mój lot opóźni?
Kierowca jest automatycznie poinformowany przez naszego dyspozytora, który kontroluje loty online. W żadnym przypadku nie naliczamy żadnych dodatkowych opłat lub ekstra stawek za czekanie.

Nasza grupa jest zakwaterowana w różnych hotelach, doliczacie dodatki?
Zwykle nie naliczamy dodatków a 2 hotele są standardowo ujęte w cenie. W pojedynczych przypadkach naliczany mały dodatek np. jeśli hotele są od siebie bardzo oddalone.

Kiedy mam zapłacić?
W razie, że rezerwują Państwo sobie i transport powrotny, to należy zapłacić całą sumę naraz przy pierwszej jeździe. Kierowca również wystawi transport voucher, który Państwo zatrzymają i oddają drugiemu kierowcy podczas drogi powrotnej jako potwierdzenie o zapłaceniu. Jeżeli z jakiegoś powodu nie chcą Państwo płacić całą sumę naraz, to można zapłacić za każdą drogę osobno.

Potrzebuję fakturę (dokument podatkowy).
Po uprzednim uzgodnieniu również wystawimy fakturę – dokument podatkowy dla firm (za dokument podatkowy nie jest uważany kwit, który jest automatycznie wystawiany kierowcą przy każdej jeździe).

Organizujecie transfery dla więcej niż 4 osób?
Oczywiście, ilość zależy tylko od Państwa. Dla więcej niż 4 osób oferujemy miniwany (dla 5 aż 8 osób), minibusy (do 20 osób) a dla dużych grup (do 49 osób) klasyczne autokary.

Jak długo trwa droga do centrum albo z centrum na lotnisko?
W normalnych okolicznościach około 25 minut. W razie wypadków drogowych, objazdów, korków itp. może to być niestety aż 45 min.

Są ceny na stronach podawane za samochód, albo za osoby?

Ceny są podawane zawsze za samochód, razem z maksymalną ilością osób (maks. dozwolona ilość osób dla danego pojazdu, minibus itp.). Jeżeli mają Państwo zbyt dużo bagażów to prosimy o powiadomienie nas o tym podczas rezerwacji, żeby nie doszło do możliwych problemów z pojemnością bagażnika.

Potrzebuję zapewnić fotelik samochodowy dla małego dziecka.

To żaden problem, zapewnimy go bezpłatnie. Prosimy o powiadomienie podczas rezerwacji. Zapewniacie transport całodobowy? Transport osób zapewniamy 24 godziny na dobę. Owszem trzeba go uprzednio zamówić. Jeżeli żądają Państwo transport w bardzo późnych lub bardzo wczesnych godzinach, to prosimy o kontakt telefoniczny zawsze przynajmniej z jednodniowym wyprzedzeniem. Dziękujemy.

Potrzebuję specjalną opiekę.
Prosimy tylko o tym powiadomić kiedy będzie przeprowadzana rezerwacja. Specjalną opiekę żądają np. ludzie starsi, upośledzeni, niepełnosprawni, itp.

logo firmy

Czech registration PRAGUE AIRPORT TRANSFERS spol. s.r.o. IC 27593622
Całkowity serwis transportowy zabezpiecza ponad 100 naszych doświadczonych kierowców.
O firmie.
Nasza spółka już przez wiele lat załatwia transport z lotniska oraz po całej RC. Kilka słowy ujmując nasze usługi – oferujemy solidny i komfortowy transport (TAXI, LIMUZYNY, VANY, MIKROBUSY) za stałe ceny. Współpracujemy z wieloma spółkami lotniczymi, hotelami w Pradze i agencjami turystycznymi zwłaszcza w UK.
Motto.
Nasza firma stawia na ideę zabezpieczenia jakościowego serwisu transportowego pomiędzy lotniskiem Praga Ruzyně oraz przez Państwa wskazanym miejscem. Mottem naszej firmy jest przede wszystkim: - niezawodność,
- solidność kierowców,
- uprzednio uzgodniona cena dla większości praskich destynacji,
- komfortowe pojazdy.
Lotnisko Praga
największe lotnisko w Republice Czeskiej to międzynarodowy port lotniczy w Pradze-Ruzini, usytuowane ok. 20 km na północny zachód od centrum miasta. Do miasta można dojechać autobusem nr 119, łączący miasto z lotniskiem, kursuje w godzinach 4.30 - 23.30. Jego trasa łączy się z trasą metra (stacja Dejvická na trasie A)
Przybywają Państwo na lotnisko Ruzyně regularnie?
Prosimy o kontakt z nami – pojedynczym osobom i firmom oferujemy specjalne VIP ceny.

(C) Prague Airport Transfers | Tani przejazd osób z / na lotnisko Ruzyně Praha | Transfer Bezpłatny | Sitemap
Transport autobusowy - Przewóz na kongresy - Porównani cen z lotniska - PRAGA PRZEWODNIK - PRAGUE TAXI - POGODA W PRADZE - HOTELE W PRADZE