choose your language  Prague Airport Transfers US version  Prag Flughafentransfers  Transport de l’aéroport de Prague  Taxis desde el aeropuerto Praga  Taxi dell’Aeroporto Praga  Praag Luchthaven Taxi  Prag Flygplatstaxi  Praha Flyplass Taxi  Prag Lufthavnstaxa  αεροδρόμιο Πράγα Taxi  הזמינו הסעה משדה התעופה של פראג במונית פרטית  プラハ空港送迎車  프라하 공항 택시 예약  Doprava letiště Praha Ruzyně  Такси в Праге - Аэропорт  Praga - Táxi de Aeroporto  Praha Lentokenttätaksi  Taxi z lotniska Praga  Prága repülõtéri transzfer  LOTNISKO PRAGA Transport z / do lotniska Praga
INDEX | LOTNISKO PRAGA | PRAGA TRANSPORT | O PRASKICH TAKSÓWKARZACH | WARUNKI REZERWACJI | KONTAKT
Prague Airport Transfers Live Help
menu Taxi z lotniska Praga - rezerwacje on-line
menu Transport taksówkami z/na dworzec kolejowy
menu Park pojazdów
menu Nasi kierowcy
menu Bezpieczeństwo
menu Referencje
menu Cennik taxi z lotniska
menu Często zadawane pytania
menu Limuzyny luksusowe
menu Transport osób dokądkolwiek
menu Praskie spacery
menu Wycieczki i ekskursje poza Pragę
menu Taxi w Pradze
menu Transport z lotniska do innych miast
menu Specjalne usługi i życzenia


Túra zdarma  - pro každého cestujícího pokud se zarezervujte zpáteční transfer z letiště.


menuPrzewozimy za stałą cenę.
menuNie ma dopłat za oczekiwanie.
menuNie ma dopłat za kilometry.
menuNie ma stawek wejściowych.
menuSerwis 24 godzinny.
menuGwarantujemy 100% niezawodność.
menuŻadnych problemów w przypadku opóźnienia lotu.
menuBez dopłat zapewniamy foteliki dla dzieci.
menuBez dopłat w przypadku opóźnienia Państwa lotu.
menuRekompensata finansowa przy najmniejszym niezadowoleniu.
menuKierowca pomoże Państwu z chęcią przy bagażu.
Transfer w obrębie Miasta Praga.
Przejazd z lotniska Ruzyne do Hotelu (i vice versa) już od 24 Euro z vat dla 4 osób.
Oprócz Pragi
organizujemy również transport do pozostałych miast w Republice Czeskiej oraz także zwiedzanie Pragi autokarem. Więcej informacji poda nasz kierowca.

Wycieczki piesze po Pradze

Piesza wycieczka po mieście w Pradze jest doskonałą okazją, aby zobaczyć zabytki i poznać miasto. Może zaprowadzić Cię również do wielu ukrytych miejsc, których możesz nie spotkać bez przewodnika. Piesze wycieczki po Pradze są doskonałym sposobem na zapoznanie się z bogatą historią miasta, piękną architekturą oraz zorientować się w niej, zwłaszcza jeśli jesteś w Pradze po raz pierwszy. Jeśli zwracasz uwagę na budżet, rozważ naszą podstawową bezpłatną pieszą wycieczkę po Pradze, która pokaże Ci główne atrakcje miasta i da dobrą orientację, abyś w następnych dniach mógł wrócić do zabytków i zbadać je bardziej szczegółowo. Jeśli nie określono tego inaczej, wszystkie wycieczki piesze wyruszają codziennie z Rynku Starego Miasta w samym centrum. Nasz przewodnik czeka z czerwonym parasolem obok Zegara Astronomicznego. Jeśli nie masz ochoty na spacery, oferujemy również kila wycieczek po Pradze, w trakcie których naszych autobus odbierze Cię z hotelu i przewiezie komfortowo wokół miasta.

 


Rejsy wycieczkowe, spacery i wycieczki bez przewodnika

Rejs Jazz Boat - Rejs Jazz Boat jest doskonałym sposobem na spędzenie wieczoru. Płynąc po Wełtawie będziesz mógł podziwiać malownicze atrakcje Pragi, takie jak Most Karola i Zamek Praski.
Kolacja podczas rejsu na rzece (Oferta specjalna) - Ten rejs rzeczny po Pradze odbywa się w nocy. Będziesz mógł cieszyć się kolacją w formie bufetu oraz muzyką na żywo na pokładzie statku, podziwiając jednocześnie atrakcje Pragi płynąc Wełtawą. Ta wycieczka jest idealnym wyborem dla tych, którzy chcą spędzić romantyczny weekend w mieście podziwiając Most Karola, kościół św. Mikołaja i Zamek Praski świecący na tle migocącego nocnego nieba.
Obiad podczas rejsu rzecznego - To najlepsze wydanie zwiedzania Pragi rzeką, podczas którego będziesz mógł podziwiać historyczne budynki miasta ciesząc się obiadem w formie bufetu na pokładzie. Miniesz historyczne centrum Pragi, które zawiera zabytki, takie jak Most Karola, Zamek Praski, kościół św. Mikołaja i Teatr Narodowy.
 
Spacery po Pradze z licencjonowanym przewodnikiem w języku polskim
Zwiedzanie indywidualne (trasa wycieczki) - proszę powiedzieć, co Państwo chcą zobaczyć, jak długo wycieczka ma trwać i jakie są inne oczekiwania. Wyciecz organizują Państwo według swoich upodobań.

11% obniżka wycieczek
Zdobądź 11% obniżki każdej wspólnej lub prywatnej wycieczki przy rezerwacji transferu z lotniska lub dworca kolejowego z nami. Aby zakwalifikować się do tej promocji, musisz powołać się/napisać uwagę "11% obniżka transportu i wycieczki" podczas dokonywania rezerwacji. Rezerwacje należy opłacić co najmniej 24 godziny przed datą odbioru lub datą podróży. Ta promocja nie obejmuje już zdyskontowanych wycieczek (w tym oferty specjalnej Większej wycieczki specjalnej i obiadu podczas rejsu rzecznego). Standardowe zasady anulowania rezerwacji.


Spacery i wycieczki po Pradze z przewodnikiem w języku angielskim.

Trasa Zadarmo - podczas tego 4 godzinnego zwiedzania odwiedzą Państwo wszystkie najważniejsze miejsca w Pradze. Komentarz jest wyłącznie w języku angielskim.
The Superior Tour of Prague - Jedna z najpopularniejszych wycieczek. W czasie 6 godzin zobaczycie i odwiedzicie najciekawsze miejsca w Pradze. Spacer zawiera również rejs po Wełtawie.
The Famous Pubs of the Old Town - jak sama nazwa wskazuje jest to wycieczka adresowana do wszystkich piwoszy (znawców) piwa. Również dla tych z Państwa, którzy nie chcą ominąć wizyty w najpopularniejszych praskich piwnicach.
Prague by Car - Dla wszystkich, którzy spędzają w Pradze tylko krótki czas i chcą w tym ograniczonym czasie zobaczyć, co Praga może zaoferować. Ta wycieczka jest również odpowiednia dla osób starszych z ograniczoną możliwością poruszania się.
Boat Cruise - "Little Venice" of Prague - rejs kanałami Wełtawy przypomni Państwu Wenecję. Nie przesadzamy, polecając tę wycieczkę dla wszystkich zakochanych par.
Ghost Walk of Prague - tzw. spacer z duchami, podczas którego odkryją Państwo skryte uliczki i zaułki Pragi. Radzimy tylko nie wychodzić samemu na tę wycieczkę.
Prague Castle and the Royal Route - Wycieczka obejmuje zwiedzanie zamku praskiego i drogi królewskiej.

logo firmy
Prague Walks, The Most Authentic View of The City.

Czech registration PRAGUE AIRPORT TRANSFERS spol. s.r.o. IC 27593622
Całkowity serwis transportowy zabezpiecza ponad 100 naszych doświadczonych kierowców.
O firmie.
Nasza spółka już przez wiele lat załatwia transport z lotniska oraz po całej RC. Kilka słowy ujmując nasze usługi – oferujemy solidny i komfortowy transport (TAXI, LIMUZYNY, VANY, MIKROBUSY) za stałe ceny. Współpracujemy z wieloma spółkami lotniczymi, hotelami w Pradze i agencjami turystycznymi zwłaszcza w UK.
Motto.
Nasza firma stawia na ideę zabezpieczenia jakościowego serwisu transportowego pomiędzy lotniskiem Praga Ruzyně oraz przez Państwa wskazanym miejscem. Mottem naszej firmy jest przede wszystkim: - niezawodność,
- solidność kierowców,
- uprzednio uzgodniona cena dla większości praskich destynacji,
- komfortowe pojazdy.
Lotnisko Praga
największe lotnisko w Republice Czeskiej to międzynarodowy port lotniczy w Pradze-Ruzini, usytuowane ok. 20 km na północny zachód od centrum miasta. Do miasta można dojechać autobusem nr 119, łączący miasto z lotniskiem, kursuje w godzinach 4.30 - 23.30. Jego trasa łączy się z trasą metra (stacja Dejvická na trasie A)
Przybywają Państwo na lotnisko Ruzyně regularnie?
Prosimy o kontakt z nami – pojedynczym osobom i firmom oferujemy specjalne VIP ceny.

(C) Prague Airport Transfers | Tani przejazd osób z / na lotnisko Ruzyně Praha | Transfer Bezpłatny | Sitemap
Transport autobusowy - Przewóz na kongresy - Porównani cen z lotniska - PRAGA PRZEWODNIK - PRAGUE TAXI - POGODA W PRADZE - HOTELE W PRADZE