choose your language  Prague Airport Transfers US version  Prag Flughafentransfers  Transport de l’aéroport de Prague  Taxis desde el aeropuerto Praga  Taxi dell’Aeroporto Praga  Praag Luchthaven Taxi  Prag Flygplatstaxi  Praha Flyplass Taxi  Prag Lufthavnstaxa  αεροδρόμιο Πράγα Taxi  הזמינו הסעה משדה התעופה של פראג במונית פרטית  プラハ空港送迎車  프라하 공항 택시 예약  Doprava letiště Praha Ruzyně  Такси в Праге - Аэропорт  Praga - Táxi de Aeroporto  Praha Lentokenttätaksi  Taxi z lotniska Praga  Prága repülõtéri transzfer  LOTNISKO PRAGA Transport z / do lotniska Praga
INDEX | LOTNISKO PRAGA | PRAGA TRANSPORT | O PRASKICH TAKSÓWKARZACH | WARUNKI REZERWACJI | KONTAKT
Prague Airport Transfers Live Help
menu Taxi z lotniska Praga - rezerwacje on-line
menu Transport taksówkami z/na dworzec kolejowy
menu Park pojazdów
menu Nasi kierowcy
menu Bezpieczeństwo
menu Referencje
menu Cennik taxi z lotniska
menu Często zadawane pytania
menu Limuzyny luksusowe
menu Transport osób dokądkolwiek
menu Praskie spacery
menu Wycieczki i ekskursje poza Pragę
menu Taxi w Pradze
menu Transport z lotniska do innych miast
menu Specjalne usługi i życzenia


Túra zdarma  - pro každého cestujícího pokud se zarezervujte zpáteční transfer z letiště.


menuPrzewozimy za stałą cenę.
menuNie ma dopłat za oczekiwanie.
menuNie ma dopłat za kilometry.
menuNie ma stawek wejściowych.
menuSerwis 24 godzinny.
menuGwarantujemy 100% niezawodność.
menuŻadnych problemów w przypadku opóźnienia lotu.
menuBez dopłat zapewniamy foteliki dla dzieci.
menuBez dopłat w przypadku opóźnienia Państwa lotu.
menuRekompensata finansowa przy najmniejszym niezadowoleniu.
menuKierowca pomoże Państwu z chęcią przy bagażu.
Transfer w obrębie Miasta Praga.
Przejazd z lotniska Ruzyne do Hotelu (i vice versa) już od 24 Euro z vat dla 4 osób.
Oprócz Pragi
organizujemy również transport do pozostałych miast w Republice Czeskiej oraz także zwiedzanie Pragi autokarem. Więcej informacji poda nasz kierowca.
Przybywają Państwo na lotnisko Ruzyně regularnie?
Prosimy o kontakt z nami – pojedynczym osobom i firmom oferujemy specjalne VIP ceny.

Wspólne wycieczki


Ponieważ odbywają się one w ustalonych dniach i godzinach, nasze regularne wspólne wycieczki są mniej elastyczne, niż prywatne. Zaletą ich jest, że mogą być tańsze niż prywatne, a także są świetnym sposobem na poznanie nowych ludzi, jeśli podróżujesz w pojedynkę. Twoja wycieczka minibusem nie jest zarezerwowana tylko dla Ciebie, ale może być dzielona z innymi podróżnymi. Wadą wspólnej wycieczki jest również konieczność trzymania się harmonogramu i ograniczony czas na poznanie każdego miejsca na własną rękę. Nasze ceny wycieczek regularnych dzielone są na każdą osobę i obejmują:
-> Odebranie Cię z hotelu
-> Opłaty wstępu do miejsc atrakcji
-> Obiad (niektóre wycieczki)
-> Wykwalifikowany przewodnik, który opowie o historii i tle każdej atrakcji

Wskazówka: Jeśli zarezerwowałeś wspólną wycieczkę z nami i grupa liczy nie więcej niż 12 osób, w większości przypadków wykorzystamy pojazd, który będzie wyłącznie dla Twojej grupy.


departureRegularnie organizowane wycieczki odbywają się tylko w określonych dniach i godzinach. Odbywają się wraz z innymi osobami, przewodnikiem i zawierają wszystkie opłaty.

Kutná Hora 5.5 godziny

Kutná Hora, średniowieczne centrum wydobycia srebra, była drugim najbogatszym miastem Królestwa Czech. Podczas spaceru w Kutnej Horze możesz odwiedzić gotycką Katedrę św. Barbary i Sąd Włoski - pierwotnie Royal Mint. Nie mniej godne podziwu są inne piękne gotyckie, renesansowe i barokowe domy mieszczańskie i unikalna kamienna studnia z XV wieku. Możesz odwiedzić również jedne z najciekawszych miejsc pochówku na świecie - kostnicę w małej wiosce w pobliżu Sedleč. Kaplica ta jest ozdobiona ponad 40 000 ludzkich kości, w tym żyrandolem i herbem rodu Schwarzenberg.

Cena: Dorośli: 990 CZK, Studenci: 940 CZK, dzieci: 800 CZK.

 

Kutná Hora Tour
Czeski Krumlov 10 godzin

Czeski Krumlov, średniowieczne miasto w południowych Czechach, nadal ma niemal bajkowy urok i słusznie jest zarejestrowane jako element dziedzictwa UNESCO. Będziesz chodzić po mieście w towarzystwie naszego przewodnika i zjesz obiad w średniowiecznej karczmie. Następnie będziemy kontynuować naszą wycieczkę odwiedzając Zamek Krumlov. Ten drugi co do wielkości czeski zamek jest wyposażony w zabytkowe meble i wypełniony jest sztuką, gobelinami i bogato zdobioną bronią. Ponieważ zamek jest zamknięty w okresie zimowym, w tych miesiącach odwiedzimy Czeskie Budziejowice, dawne miasto królewskie założone w XIII wieku. 

Cena: Dorośli: 1 890 CZK, studenci: 1 890 CZK, dzieci: 1 590 CZK.

 

Český Krumlov
Terezín Memorial 5 godzin

Terezín, oryginalna militarna forteca zbudowana w XVIII wieku przez cesarza Józefa II jest nierozerwalnie związana z historią II wojny światowej. Bardziej znane miasto garnizonowe Terezín (Duża Twierdza) służyło jako obóz zbiorczy dla Żydów z całej Europy i było używane do celów propagandy nazistowskiej przez Czerwony Krzyż w czasie wizyty w 1944 roku. Mniej znana Mała Twierdza była okrutnym więzieniem tajnej policji Rzeszy - Gestapo. Jeśli interesujesz się historią II wojny światowej i holokaustem, przejdź z nami do małej twierdzy Terezín i muzeum znajdującego się w Dużej Twierdzy. Tutaj zapamiętasz smutną historię Żydów w Muzeum Getta, do którego zesłanych zostało więcej niż 150.000 Żydów i pomimo, że nie był to obóz zagłady, pod koniec wojny przeżyło tam zaledwie 17 247.

Cena: Dorośli: 1 190 CZK, studenci: 1 090 CZK, dzieci: 900 CZK.

 

Terezín Memorial Tour
Karlowe Wary 9,5 godz.)

Karlowe Wary to bardzo znane miasto spa w Republice Czeskiej. Jego historia zaczyna się w XIV wieku za panowania Karola IV. Moce lecznicze tutejszych źródeł były testowane przez takich mistrzów, jak rosyjski car Piotr Wielki i niemiecki pisarza Goethe. Karlowe Wary zasłynęły dzięki produkcji światowej sławy kryształu Moser, porcelany Carlsbad i likieru ziołowego Becherovki. Po przyjeździe, program rozpoczyna się wizytą w fabryce szkła Moser. Z fabryki szkła przewieziemy Cię do centrum, gdzie nasz przewodnik będzie towarzyszył Ci na spacerze, aby podziwiać piękne deptaki z licznymi źródłami mineralnymi i budynkami architektonicznymi. Punktem kulminacyjnym wycieczki jest Vřídlo (Wielka Wiosna), które jest najbardziej znaną wiosną w Karlowych Warach. Wystrzela się w górę na wysokość prawie 12 metrów. Po obiedzie w czasie wolnym można cieszyć się zwiedzaniem miasta na własną rękę. 

Cena: Dorośli: 1 590 CZK, studenci: 1 490 CZK, dzieci: 1 290 CZK.

 

Karlovy Vary
Browar Pilsner i Jaskinie Koněprusy 9 godzin

Piwo warzono w Pilźnie od niepamiętnych czasów, a pierwsze wzmianki o warzeniu tutaj są związane z samym założeniem miasta Pilzno. Ta wycieczka zabierze Cię do Muzeum Browaru, które posiada kolekcje dotyczące historii transakcji, cech i produkcji piwa oraz rozlewni i piwnic historycznych, gdzie skosztujesz świeżego piwa warzonego według starej receptury, którą wiele browarów na całym świecie starało się naśladować. Program zwiedzania nieznacznie zmienia się w zależności od sezonu. W miesiącach letnich wycieczka obejmuje wizytę w jaskiniach Koněprusach, a w miesiącach zimowych zastępuje ją wizyta w mieście Pilzno. Ponieważ jest dość zimno zarówno w obu piwnicach browaru, jak i jaskiniach Koněprusach zaleca się wziąć ze sobą cieplejsze ubrania. Koněprusy to mała miejscowość znana z najdłuższego systemu jaskiń w Republice Czeskiej. Nasz przewodnik poprowadzi Cię przez 600 metrów pięknych jaskiń krasowych.

Cena: Dorośli: 1 890 CZK, studenci: 1 590 CZK, dzieci: 1 450 CZK.

 

Pilsen and Urquell Brewery
Drezno 11 godzin

Drezno urosło od wioski rybackiej do spa i rezydencji królewskiej, a później stało się stolicą Saksonii. Galerie Zwingera i Albertinum w Hofkirche, kościoły Frauenkirche i Opera Sempera są jednymi z najważniejszych zabytków w Dreźnie. W czasie II wojny światowej miasto zostało całkowicie zniszczone przez masowe bombardowania, ale zostało odnowione i przebudowane. Wycieczka zawiera bilet do słynnego barokowego pałacu Zwinger i Galerii sztuki, w której można podziwiać "Madonnę Sykstyńską", słynny obraz Rafaela, a także wiele innych znakomitych dzieł dawnych mistrzów od XIV do XVII wieku (Rubensa, Rembrandta, Poussin itp.).

Cena: Dorośli: 1 990 CZK, studenci: 1 990 CZK, dzieci: 1 550 CZK.

 

Dresden Excursion
Zamek Karlštejn 4 godziny

Karlštejn to jeden z najczęściej odwiedzanych zamków czeskich, zbudowany przez cesarza Karola IV pomiędzy 1348 i 1355. Ten gotycki zamek służył jako depozytariusz królewskich i cesarskich klejnotów oraz klejnotów koronacyjnych, a także jako archiwum dokumentów państwowych. Po wspinaczce na wzgórze weźmiesz udział w godzinnym zwiedzaniu wnętrza zamku Karlštejn. Twój przewodnik zapozna Cię nie tylko z historią zamku, ale również z życiem Karola IV i sztuką za jego panowania.

Cena: Dorośli: 890 CZK, studenci: 850 CZK, dzieci: 750 CZK.

 

Jindrichuv Hradec
Zamek Konopiště 4 godziny

Zamek Konopiště znajduje się około 45 km od Pragi. Został założony w XIV wieku, a w 1887 roku został odnowiony przez następcę tronu Habsburgów, Franciszka Ferdynanda d'Este. We wnętrzu zamku można zobaczyć nie tylko należące do Ferdynanda duże zbiory sztuki, liczne rzeźby i obrazy na temat św. Jerzego, ale można również podziwiać jeden z najbardziej obszernych zbiorów historycznych broni.

Cena: Dorośli: 950 CZK, studenci: 850 CZK, dzieci: 750 CZK.

 

Konopiště Castle

 

logo firmy

Wyjazdy bez przewodnika, informacje jak to działa.
1) Ceny podane za te wyjazdy są cenami za pojazd (lub za pojemność pojazdu), nie za osobę. Ceny nie obejmują żadnych wejść do obiektów itp. Cena obejmuje tylko przejazd powrotny i czas czekania.
2) Wszystkie wyjazdy bez przewodnika są w 100% elastyczne. Państwo określają czas i miejsce wsiadania. Długość wycieczki może być zmieniana na miejscu, jeśli będą chcieli Państwo zostać dłużej lub odjechać wcześniej, cena będzie zmieniona na miejscu. Samochód jest wyłącznie dla Państwa dyspozycji i nie będą go Państwo dzielić z innymi podróżnymi.
3) Kierowca udzieli podstawowych informacji o danym miejscu, wycieczce w języku angielskim. Dodatkowo w niektórych wycieczkach przewodnik jest wliczony do ceny biletu jak np. Karlštejn, Terezín itp.
O firmie.
Nasza spółka już przez wiele lat załatwia transport z lotniska oraz po całej RC. Kilka słowy ujmując nasze usługi – oferujemy solidny i komfortowy transport (TAXI, LIMUZYNY, VANY, MIKROBUSY) za stałe ceny. Współpracujemy z wieloma spółkami lotniczymi, hotelami w Pradze i agencjami turystycznymi zwłaszcza w UK.
Motto.
Nasza firma stawia na ideę zabezpieczenia jakościowego serwisu transportowego pomiędzy lotniskiem Praga Ruzyně oraz przez Państwa wskazanym miejscem. Mottem naszej firmy jest przede wszystkim: - niezawodność,
- solidność kierowców,
- uprzednio uzgodniona cena dla większości praskich destynacji,
- komfortowe pojazdy.
Lotnisko Praga
największe lotnisko w Republice Czeskiej to międzynarodowy port lotniczy w Pradze-Ruzini, usytuowane ok. 20 km na północny zachód od centrum miasta. Do miasta można dojechać autobusem nr 119, łączący miasto z lotniskiem, kursuje w godzinach 4.30 - 23.30. Jego trasa łączy się z trasą metra (stacja Dejvická na trasie A)

(C) Prague Airport Transfers | Tani przejazd osób z / na lotnisko Ruzyně Praha | Transfer Bezpłatny | Sitemap
Transport autobusowy - Przewóz na kongresy - Porównani cen z lotniska - PRAGA PRZEWODNIK - PRAGUE TAXI - POGODA W PRADZE - HOTELE W PRADZE